Zmarła Ś.P. Danuta Kamińska – emerytowany Kierownik Obwodu Drogowego w Łochowie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 27.03.2021 r. w wieku 65 lat, po ciężkiej walce z chorobą zmarła nasza Koleżanka Śp. Danuta Kamińska. Wieloletni pracownik, Kierownik Obwodu Drogowego nr II Łochowie. Osoba, która całym swoim życiem zawodowym związana była z drogownictwem powiatu węgrowskiego.

Pracę rozpoczęła w roku 1976 w Rejonie Dróg Publicznych w Węgrowie. Następnie po reorganizacji drogownictwa od 1991 roku zatrudniona była w Dyrekcji Okręgowej Dróg Publicznych w Warszawie – Zarząd Dróg w Węgrowie, a od 1999 roku, po utworzeniu powiatów, w Zarządzie Dróg Powiatowych w Węgrowie.

W swojej karierze piastowała kolejno funkcje: stażysty, referenta, inspektora, majstra, zastępcy Kierownika Obwodu Drogowego w Łochowie i Kierownika Obwodu Drogowego w Łochowie. Pracę w naszej jednostce zakończyła w 2019 roku przechodząc na zasłużoną emeryturę. 

Charakteryzowała się wytrwałością, profesjonalizmem i upartym dążeniem do celu. Całym swoim życiem zawodowym służyła mieszkańcom, włodarzom i współpracownikom, nigdy nie odmawiając pomocy. Obdarzała wszystkich serdecznym uśmiechem, a także udzielała dobrych rad zarówno tych życiowych, jak i zawodowych. Wśród naszej kadry zostanie zapamiętana jako doskonały pedagog, przyjaciel chcący zauważać w ludziach przede wszystkim dobro. 

image_pdfimage_print
Accessibility